♥ ♥ Věř, běž a dokážeš. ♥ ♥


Něco málo o mně

28. dubna 2017 v 23:21 | Nicolle |  Já...
Myslím si, že toto stejně nebude nikoho zajímat... Ale stejně to chci mít na svém blogu. ♥

Moje váha - Byla jsem vždy takový cvalík?
Už od dětství bojuji s váhou... Poprvé jsem hubla začátkem první třídy, kdy jsem zhubla 6 kilo. Pak jestli si dobře pamatuji tak snad jsem hubla každý druhý rok.. Hubla jsem, ne protože, jsem byla anorektičkou, ale proto, že jsem milovala jídlo.. A to se často projevovalo i na mě.. jenže... rok 2016 byl pro mě osudným..
O prázdinách minulého roku jsem jela na dovolenou. Bylo to tam nádherné.. A já jsi to tam užívala naplno, švédské stoly, termální lázně a odpolední nejlepší pizza, kterou jsem kdy měla. I přesto jsem se snažila, aby kila nešli nahoru.. Ale, když dovolená zkončila a já si stoupla po ní na váhu. Váha byla vyšší. (před tím jsem měla 43 kg a pak 47 kg). Tenkrát jsem to brala tragicky a myslela jsem si co jsem břibrala (jo, kdybych tenkrát věděla kam to dojde..) Snažila jsem se to schodit, ale měla jsem nervy na pochodu a tak jsem začátkem září měla už 49 kilo.. No a pak to šlo samo, po vánocích 53 kilo až ted 60 kilo. Hrůza co?

Jak to zvládám, ted?
Upřímně nezvlámám. Každý den brečím, jak jsem hnusná, ale vzápětí zase jím.. Což tuto logiku mě nechápu. Když jdu po ulici, mám bludx, že se mi ostatní smějí a tak.

Jak dlouho se snažím zhubnout?
Hodně dlouho, ale váha jde jen nahoru. Asi víc jak půl roku..

Jak chci zhubnout?
Chci zhubnout přizenou cestou, sport a strava. Samozdřejmě jsem si koupila i pilulky na hubnutí, ale to je ted vedlejší..
Anu jsem zkoušela a nic pro mě.. Nic moc nezhubnu a jsem akorát vyčerpaná.. A blít neumím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama